Grupy i Stowarzyszenia działające przy parafii

UWAGA! – w okresie wakacji większość grup zawiesza swoje spotkania. Informacje o aktualnych spotkaniach podawane są na bieżąco w biuletynach parafialnych.
Po wakacjach terminy spotkań zostaną zaktualizowane – informacje w kolorze czerwonym są jeszcze przed aktualizacją!

Szkółka gitarowa
Szkółka gitarowa ma swoje zajęcia w poszczególnych grupach wg. ustaleń z prowadzącymi.

Spotkanie dla chętnych do nauki gry na gitarze – w środę 10-10-2018 o godz. 18:30 w domu parafialnym.

Przygotowanie do sakramentu bierzmowania
Spotkanie uczniów klas III gimnazjum do sakramentu bierzmowania w małych grupach z animatorami.

Przygotowanie do I Komunii
Katecheza dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w poniedziałki o 16.30 w domu parafialnym.

Modlitwa uwielbienia
Spotkanie modlitewne uwielbienia w środę o 19.00 w kościele.

18+ dla Jezusa
Spotkania nowego duszpasterstwa dla studentów i starszej młodzieży „18+ dla Jezusa” odbywają się we wtorki o 20.00 w domu parafialnym.

Odnowa w Duchu Świętym
Spotkania grupy Odnowy w Duchu św. będą w tym roku w sali domu parafialnego w środy po Mszy św.

Ruch Światło-Życie – Oaza Dzieci Bożych
Spotkanie Oazy Dzieci Bożych w sobotę o godz. 11.00 w Sali domu parafialnego.
Zapraszamy dzieci od II do VI klasy szkoły podstawowej.

Więcej informacji – przejdź tu (kliknij)

Ruch Światło-Życie – Oaza Młodzieżowa
Spotkanie oazowe dla młodzieży w czwartek wieczorem. Rozpoczynamy Mszą św. o 18.00. Potem spotkanie w sali domu parafialnego z animatorami.

Ruch Światło-Życie – Kręgi Domowego Kościoła (Kręgi Rodzin)
Krąg rodzin p.w. św. Ojca Pio – spotkania według ustaleń
Krąg rodzin p.w. św. Józefa – spotkania według ustaleń
link do strony Ruchu Światło-Życie (kliknij)
link do strony Domowego Kościoła, gałęzi rodzinnej Ruchu Światło-Życie (kliknij)

Liturgiczna Służba Ołtarza (ministranci)
Spotkanie ministrantów we wtorek po Mszy św. Wszystkich chłopców, którzy chcieliby jeszcze zostać ministrantami także zapraszamy na to spotkanie.
Przejdź do informacji z kategorii “Liturgiczna Służba Ołtarza” na naszej stronie (kliknij)
Galerie fotografii LSO

Nasze wydarzenia udokumentowane na www.zukowo.pl (także galerie zdjęć)

Spotkanie lektorów
poniedziałek 18.30 w kościele

Schola
Zapraszamy wszystkich, którzy mają talenty muzyczne i chcą je rozwijać grając lub śpiewając na chwałę Pana Boga. Próby scholi w soboty o godz. 9.30 w sali domu parafialnego. Posługa – podczas Mszy Św. niedzielnej o godz. 11:30.

Zapraszamy dzieci i młodzież – śpiewających, grających na instrumentach, ale też chętnych do pomocy technicznej. Mile widziani również dorośli gotowi do pomocy.
Więcej informacji – przejdź tu (kliknij)

Parafialny Zespół Caritas
Zaprasza wszystkich dotychczasowych Wolontariuszy, jak również wszystkich, którzy chcieliby zostać wolontariuszami i swoim “sercem” podzielić się z innymi.

Ruch Rodzin Nazaretańskich
Spotkania w każdy wtorek po wieczornej Mszy Św. w “Organistówce”.
Więcej informacji – kliknij

Chór “Harmonia”
Spotkania i próby chóru odbywają się w środy o godz. 19.00 w Szkole Parafialnej – p. Witold Treder

Koło Przyjaciół Radia Maryja