Oddaj swój czas Panu Czasu!

Nie trwóż się i podążaj za Duchem Świętym!
Czasem koniec starego i początek nowego roku napawa nas różnymi obawami. Wtedy warto sięgnąć do Słowa Bożego i przeczytać np. takie zapewnienie:
“Nie lękaj się, bo Ja jestem z tobą;
nie trwóż się, bom Ja twoim Bogiem.
Umacniam cię, jeszcze i wspomagam,
podtrzymuję cię moją prawicą sprawiedliwą.”
(Iz 41,10)

a następnie oddać Bogu to, co było i to co będzie, choćby taką krótką modlitwą:
“Panie, chcę podążać za Tobą, gdziekolwiek mnie wiedziesz. Pomóż mi nie zważać na swoje lęki i iść przed siebie, z Tobą. Amen.”
(za: Joyce Meyer – kliknij aby przejść)

Zapraszamy też, aby wziąć udział w wydarzeniach planowanych w naszej parafii na przełomie roku, aby z Bogiem zakończyć stary i rozpocząć nowy rok. Pamiętajmy, że jeśli Bóg jest na pierwszym miejscu, wszystko inne także będzie na właściwym miejscu 🙂

* 31.12.2018 (Sylwester, pn) – Msza Św. w kościele parafialnym o godz. 18:00 – jedna z intencji: dziękczynna za odebrane łaski w starym roku z prośbą o Boże błogosławieństwo na nowy rok
* 1.01.2019 (Nowy Rok, wt) – Msze Św. w kościele parafialnym jak w każdą niedzielę (o godz. 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00 i 20:00)
* 2.01.2019 (śr) – Msza Św. w kościele św. Jana o godz. 8:00 (pierwsza po zakończeniu remontu, odtąd zawsze o godz. 8:00 Msze Św. będą w tym kościele, a Msze Św. o godz. 7:00 i 18:00 w kościele parafialnym); bezpośrednio po tej Mszy Św. rozpoczęcie adoracji Jezusa w Najświętszym Sakramencie (w ciszy), a o godz. 19:00 radosne uwielbienie Go wspólną modlitwą i śpiewem (jako dziękczynienie Bogu za dar tego miejsca, a także za obecność Jezusa w Najświętszym Sakramencie i możliwość Jego codziennej adoracji w Żukowie)
* 3.01.2019 (czw) – I czwartek miesiąca – godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczornej (godz. 18:00, kościół parafialny)
* 4.01.2019 (pt) – I piątek miesiąca – spowiedź w piątek rano od godz. 6.30 i po południu od 16.00. Dodatkowa Msza św. dla dzieci o godz. 16.30.
* 5.01.2019 (sob) – I sobota miesiąca – Wspólnota Gwiazda Betlejemska zaprasza w sobotę na swoje spotkanie od godz. 16.30. W programie modlitwa uwielbienia, katecheza, Eucharystia (godz. 18:00) oraz agapa.
* 6.01.2019 (niedz.) – Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. w naszej parafii jak w każdą niedzielę, a o godz. 13.00 przy Gimnazjum w Żukowie rozpocznie się tradycyjnie Orszak Trzech Króli – do udziału w barwnym przemarszu serdecznie wszystkich zapraszamy.

Bóg obficie zastawił Swój stół i zaprasza…
Zacznijmy razem z Nim nowy rok!