Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Żukowie

Oddaj swój czas Panu Czasu!

Nie trwóż się i podążaj za Duchem Świętym!
Czasem koniec starego i początek nowego roku napawa nas różnymi obawami. Wtedy warto sięgnąć do Słowa Bożego i przeczytać np. takie zapewnienie:
“Nie lękaj się, bo Ja jestem z tobą;
nie trwóż się, bom Ja twoim Bogiem.
Umacniam cię, jeszcze i wspomagam,
podtrzymuję cię moją prawicą sprawiedliwą.”
(Iz 41,10)

a następnie oddać Bogu to, co było i to co będzie, choćby taką krótką modlitwą:
“Panie, chcę podążać za Tobą, gdziekolwiek mnie wiedziesz. Pomóż mi nie zważać na swoje lęki i iść przed siebie, z Tobą. Amen.”
(za: Joyce Meyer – kliknij aby przejść)

Zapraszamy też, aby wziąć udział w wydarzeniach planowanych w naszej parafii na przełomie roku, aby z Bogiem zakończyć stary i rozpocząć nowy rok. Pamiętajmy, że jeśli Bóg jest na pierwszym miejscu, wszystko inne także będzie na właściwym miejscu 🙂

* 31.12.2018 (Sylwester, pn) – Msza Św. w kościele parafialnym o godz. 18:00 – jedna z intencji: dziękczynna za odebrane łaski w starym roku z prośbą o Boże błogosławieństwo na nowy rok
* 1.01.2019 (Nowy Rok, wt) – Msze Św. w kościele parafialnym jak w każdą niedzielę (o godz. 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00 i 20:00)
* 2.01.2019 (śr) – Msza Św. w kościele św. Jana o godz. 8:00 (pierwsza po zakończeniu remontu, odtąd zawsze o godz. 8:00 Msze Św. będą w tym kościele, a Msze Św. o godz. 7:00 i 18:00 w kościele parafialnym); bezpośrednio po tej Mszy Św. rozpoczęcie adoracji Jezusa w Najświętszym Sakramencie (w ciszy), a o godz. 19:00 radosne uwielbienie Go wspólną modlitwą i śpiewem (jako dziękczynienie Bogu za dar tego miejsca, a także za obecność Jezusa w Najświętszym Sakramencie i możliwość Jego codziennej adoracji w Żukowie)
* 3.01.2019 (czw) – I czwartek miesiąca – godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczornej (godz. 18:00, kościół parafialny)
* 4.01.2019 (pt) – I piątek miesiąca – spowiedź w piątek rano od godz. 6.30 i po południu od 16.00. Dodatkowa Msza św. dla dzieci o godz. 16.30.
* 5.01.2019 (sob) – I sobota miesiąca – Wspólnota Gwiazda Betlejemska zaprasza w sobotę na swoje spotkanie od godz. 16.30. W programie modlitwa uwielbienia, katecheza, Eucharystia (godz. 18:00) oraz agapa.
* 6.01.2019 (niedz.) – Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. w naszej parafii jak w każdą niedzielę, a o godz. 13.00 przy Gimnazjum w Żukowie rozpocznie się tradycyjnie Orszak Trzech Króli – do udziału w barwnym przemarszu serdecznie wszystkich zapraszamy.

Bóg obficie zastawił Swój stół i zaprasza…
Zacznijmy razem z Nim nowy rok!

Scroll To Top

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. więcej informacji

Polityka Plików Cookies / Polityka Prywatności

Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.

Pliki cookies (tzw. ciasteczka) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.

Podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu pliki cookies oraz uzyskującym do nich dostęp jest operator Serwisu.

Pliki cookies wykorzystywane są w celu:

a) Dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb
b) Tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości
c) Utrzymania sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła

W ramach Serwisu stosowane są następujące rodzaje plików cookies:

a) niezbędne pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach Serwisu
b) pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach Serwisu;
c) wydajnościowe pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych Serwisu
d) funkcjonalne pliki cookies, umożliwiające zapamiętanie wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.;
e) reklamowe pliki cookies, umożliwiające dostarczanie Użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.

W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).

Operator Serwisu informuje, że ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu.

Pliki cookies zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i wykorzystywane mogą być również przez współpracujących z operatorem Serwisu reklamodawców oraz partnerów.

Zamknij