Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Żukowie

Początek lipca, początek wakacji, zmiany…

Z początkiem miesiąca wiążą się dni Eucharystyczne. W czwartek po Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu. W Pierwszy Piątek Miesiąca okazja do Spowiedzi Św. od godz. 16:00. Msza Św. O godz. 16:30 i 18:00.
W pierwszą sobotę miesiąca (07.07) Wspólnota „Gwiazda Betlejemska” zaprasza jak co miesiąc na otwarte spotkanie w naszym kościele parafialnym. Rozpoczęcie spotkanie godzina 17:00. W programie: katecheza którą wygłosi Adam Duszyński, p.t. „Usprawiedliwienie – Zapłacił za nas z góry”, Msza Święta, Spotkanie modlitewne, agapa.
Początek wakacji oznacza też zmiany w rozkładzie godzinowym Mszy Świętych. Warto pamiętać, że w lipcu i sierpniu Msza Św. w dni powszednie jest tylko o 7:00 i 18:00 (nie ma Mszy o 8:00), a z niedzielnego grafiku wypada Msza Św. o godz. 13:00.
Tradycją lipca jest też to, że na dziedzińcu naszego kościoła w każdą niedzielę tego miesiąca gości już po raz dziewiąty Żukowskie Lato Muzyczne. Plenerowe koncerty tradycyjnie odbywają się o godz. 16:00. Pierwszego dnia, 01.07, w koncercie „Novos Anos”, wystąpi Krystyna Stańko z zespołem.

Z dniem 1. lipca na mocy dekretu ks. Arcybiskupa, ks. Maciej Rychert zostaje skierowany do parafii św. Andrzeja Boboli w Gdyni-Obłużu i kończy pracę w naszej parafii. Na jego miejsce, z gdańskiej parafii św. Ojca Pio, przychodzi do nas ks. Maciej Silikowski.
Dziękujemy ks. Maciejowi za jego posługę w naszej parafii i życzymy obfitości Bożych łask w nowej parafii.
Ks. Macieja Silikowskiego serdecznie witamy, a jego posługę w Żukowie zawierzamy Matce Bożej Wniebowziętej. Niech wyprasza naszemu nowemu Wikaremu potrzebne łaski.

Scroll To Top

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. więcej informacji

Polityka Plików Cookies / Polityka Prywatności

Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.

Pliki cookies (tzw. ciasteczka) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.

Podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu pliki cookies oraz uzyskującym do nich dostęp jest operator Serwisu.

Pliki cookies wykorzystywane są w celu:

a) Dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb
b) Tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości
c) Utrzymania sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła

W ramach Serwisu stosowane są następujące rodzaje plików cookies:

a) niezbędne pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach Serwisu
b) pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach Serwisu;
c) wydajnościowe pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych Serwisu
d) funkcjonalne pliki cookies, umożliwiające zapamiętanie wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.;
e) reklamowe pliki cookies, umożliwiające dostarczanie Użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.

W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).

Operator Serwisu informuje, że ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu.

Pliki cookies zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i wykorzystywane mogą być również przez współpracujących z operatorem Serwisu reklamodawców oraz partnerów.

Zamknij