Kurs Nowe Życie w Żukowie!

W dniach 1-3.06.2018 odbędzie się w naszej parafii długo wyczekiwany Kurs Nowe Życie. Są to wyjątkowe rekolekcje prowadzone przez Gdańską Szkołę Nowej Ewangelizacji, dzięki którym wiele osób rozpoczyna swoje nowe życie z Bogiem.

Jeżeli pragniesz doświadczyć spotkania z Jezusem i przyjąć Nowe Życie dziecka Bożego i Dziedzica Jego Królestwa, to kurs dla Ciebie!
Zapraszamy Cię na weekend, który pomoże Ci odnaleźć żywego i zainteresowanego Tobą Boga. Doświadczenie Jego miłości jest najcenniejsze w życiu każdego człowieka, daje ożywienie i umocnienie serca. Doświadczając tego, że jesteś kochany/kochana przez Stwórcę i że On jest Ojcem pełnym dobroci, zdobędziesz nowe siły do życia i dzielenia się miłością z innymi. Pan Bóg chce dla Ciebie więcej niż się spodziewasz. Przyjedź i daj Mu swój czas, a On odda Tobie niewyobrażalnie więcej.

Kurs odbędzie się w Domu Parafialnym przy naszej parafii. Koszt udziału to 40 zł (ofiara na koszty org., w tym sobotni obiad i poczęstunek w czasie przerw) / płatne w recepcji w dniu rozpoczęcia Kursu.
WAŻNE:
– jest to Kurs dochodzony, bez możliwości noclegu.
– są to rekolekcje tylko dla osób pełnoletnich.
– zajęcia w piątek, sobotę i niedzielę tworzą integralną całość i nie ma możliwości uczestniczenia w nim tylko w wybranych dniach / godzinach.

Zapisy: przez formularz zgłoszeniowy na stronie SNE (snegdansk.pl), ew. w biurze parafialnym i u ekipy bezpośrednio po każdej Mszy Św. (tylko dnia 13 05). W razie pytań – zadzwoń: tel. 502-091-874.
Zapraszamy!