Grupy i Stowarzyszenia działające przy parafii

UWAGA! – poniżej widnieją terminy z poprzednich lat formacyjnych (czerwona czcionka) / w niedługim czasie dane zostaną zaktualizowane na rok formacyjny 2017/2018. Zaktualizowane już dane wyświetlają się na czarno.

Przygotowanie do sakramentu bierzmowania
Spotkanie uczniów klas III gimnazjum do sakramentu bierzmowania w poniedziałek o 19.00 w domu parafialnym.

Przygotowanie do I Komunii
Spotkanie dla rodziców dzieci I komunijnych we wtorek o 19.00 w kościele.
Spotkanie dla grup dzieci I komunijnych we wtorek i czwartek o 16.30
w kościele.

Modlitwa uwielbienia
Spotkanie modlitewne uwielbienia w środę o 19.00 w kościele.

Odnowa w Duchu Świętym
Spotkania modlitewne w każdy czwartek po wieczornej Mszy Św. w “Organistówce”.

Ruch Światło-Życie – Oaza Dzieci Bożych
Spotkanie Oazy Dzieci Bożych w sobotę o godz. 10.30 w Sali domu parafialnego.
Zapraszamy dzieci od II do V klasy szkoły podstawowej. Pierwsze spotkanie w nowym roku formacyjnym – 16.09.2017.
Więcej informacji – przejdź tu (kliknij)

Ruch Światło-Życie – Oaza Młodzieżowa
Spotkanie oazowe dla młodzieży w czwartek wieczorem. Rozpoczynamy od Mszy św. o 18.00. potem w sali domu parafialnego. Wszystkich młodych, którzy chcieliby dołączyć do oazy zapraszamy (od VI klasy szkoły podstawowej wzwyż).

Ruch Światło-Życie – Kręgi Domowego Kościoła (Kręgi Rodzin)
Krąg rodzin p.w. św. Ojca Pio – ks. Prałat Stanisław – spotkania według ustaleń
Krąg rodzin p.w. św. Józefa – spotkania według ustaleń
link do strony Ruchu Światło-Życie (kliknij)
link do strony Domowego Kościoła, gałęzi rodzinnej Ruchu Światło-Życie (kliknij)

Liturgiczna Służba Ołtarza (ministranci)
Opiekun: ks. Maciej
Spotkanie ministrantów we wtorek po Mszy św. w domu parafialnym. Wszystkich chłopców, którzy chcieliby jeszcze zostać ministrantami także zapraszamy na to spotkanie
Przejdź do informacji z kategorii “Liturgiczna Służba Ołtarza” na naszej stronie (kliknij)
Galerie fotografii LSO

Nasze wydarzenia udokumentowane na www.zukowo.pl (także galerie zdjęć)

Schola
Zapraszamy wszystkich, którzy mają talenty muzyczne i chcą je rozwijać grając lub śpiewając na chwałę Pana Boga. Próby scholi w soboty o godz. 9.00 w sali domu parafialnego. Posługa – podczas Mszy Św. niedzielnej o godz. 11:30. Pierwsza próba w nowym roku formacyjnym – 02.09.2017.
Więcej informacji – przejdź tu (kliknij)

Opiekun: ks. Marek

Parafialny Zespół Caritas
Zaprasza na spotkanie organizacyjne wszystkich dotychczasowych Wolontariuszy, jak również zaprasza wszystkich, którzy chcieliby zostać wolontariuszami i swoim “sercem” podzielić się z innymi. Spotkanie najbliższe odbędzie się w przyszły poniedziałek 15 września (poniedziałek) o godz. 19.00 w starej “organistówce”

Ruch Rodzin Nazaretańskich
Spotkania w każdy wtorek po wieczornej Mszy Św. w “Organistówce”.
Więcej informacji – kliknij

Chór “Harmonia”
Spotkania i próby chóru odbywają się w środy o godz. 19.00 w Szkole Parafialnej – p. Witold Treder

Koło Przyjaciół Radia Maryja