Plan Wizyty Duszpasterskiej 2017/2018

Od czwartku 28 grudnia rozpoczynamy wizytę duszpasterska tzw. kolędę. Plan kolędy umieszczony jest poniżej.
Proszę, aby w miarę możliwości całe rodziny uczestniczyły w tym duszpasterskim spotkaniu, którego celem jest nie tylko odwiedzenie parafian, ale modlitwa o błogosławieństwo dla domowników oraz poświęcenie naszych mieszkań. Młodzież szkół średnich proszę o przygotowanie indeksu katechetycznego. W dni powszednie kolędę rozpoczynamy o godz. 15.30 a w soboty i niedziele o godz. 14.00. Osoby, które tradycyjnie zajmowały się przewozem księży prosimy o kontakt z ks. Markiem, najpóźniej dzień przed kolędą. O szczególną pomoc w organizacji transportu proszę sołtysów.
Ofiary składane podczas kolędy przeznaczone będą na instalację ogrzewania w kościele św. Jana.

PROGRAM WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ

7 stycznia 2018 niedziela

Żukowo ul. J Z Ptach od p. Bigus do p. Halman

Żukowo ul. J Z Ptach od p. Mateja do p. Merhing

8 stycznia 2018 poniedziałek

Żukowo ul. Gdyńska za mostem, Królowej Jadwigi od p. Szczęsnych do p. Berent

Żukowo ul. Gdyńska za mostem od p. Bendik do p. Knikowskich

Żukowo ul. Sędzickiego od p. Kuper do p. Mularczyk

9 stycznia 2018 wtorek

Żukowo ul. Gdyńska od początku od p. Skiba i blok nauczycielski

Żukowo ul. Gdyńska od p. Manikowskich do p. Rączkowskich

Żukowo ul. Literacka i Gałczyńskiego

18 stycznia 2018 czwartek

Żukowo ul. Mickiewicza od p. Trepczyk do p. Borkowskich

Żukowo ul. Mickiewicza od p. Głodowskich do p. Hallman i od p. Gilmeister do p. Szur

Żukowo, ul. Szczęśliwa, Radosna

19 stycznia 2018 piątek

Żukowo, ul. Parkowa

Żukowo ul. Słowackiego od p. Staroszczyk

Żukowo ul. Słowackiego od p. Lewańczyk

20 stycznia 2018 sobota

Żukowo ul Kościerska od początku i Dworzec Żukowo Zachodnie

Żukowo ul. Damroki, Sambora

Borkowo Elżbietańska 1A do 1F, ul. Złota, Platynowa, Brzozowa (ok. 15)

21 stycznia 2018 niedziela

Borkowo ul. Kartuska (od państwa Karczewskich), Leśna, Szeroka i Szkolna

Borkowo ul. Głęboka, Letniskowa, Starowiejska, Modrzewiowa (Ok.  18)

Borkowo ul. Elżbietańska od p. Golnau, ul. Nowowiejska, Przyjazna. (ok. 20)

22 stycznia 2018 poniedziałek

Borkowo: ul. Prosta (7 domów), ul. Raduńska od 6 do 14 (4 domy), ul. Krzywa (13 domów)

Borkowo: ul. Widokowa (10 domów) ul. Raduńska od 25 do 39 (7 domów) ul. Nad Jarem (4 domy)

Borkowo: ul. Kartuska prawa strona za Biedronką, Jodłowa, Leśna 7A i 7B, p. Magrian oraz ul.Spacerowa numery nieparzyste

23 stycznia 2018 wtorek

Borkowo wybudowanie ul. Świerkowa, ul. Karlikowska od p. Czerniak do p. Pawelec, Gierszewskich

Glincz ul. Lipowa, Jabłonowa, Jaworowa i ul. Wierzbowa (bez osiedla) od 33 do 79 (od S. Gruchała do Kosater Rafał)

Glincz ul. Lipowa prawa strona i Kasztanowa (od. p. Piaseckich do Zasada)

24 stycznia 2018 środa

Glincz ul. Akacjowa od 2 – 36 (od Marszall do Reglińskich)

Glincz ul. Brzozowa numery nieparzyste + nr 24 (od Szczawińskich do Makowskich)

Glincz ul. Akacjowa 7-43 (od Adamskich do p. Arent)

25 stycznia 2018 czwartek

Borkowo, ul. Raduńska nieparzyste od 7 do 23 (11 domów), ul. Raduńska parzyste od 2 do 4 (3 domy)

1. Kartuska lewa strona przed wiaduktem od nr 3 do 43* (12 domów)

Borkowo ul. Kolejowa, ul. Nowowiejska (od str. Kartuskiej) od p. Richert i Gołuńskich do P. Kryszewskich,  ul. Skarpowa,

Borkowo ul. Kartuska prawa strona przed wiaduktem, ul. Łąkowa

26 stycznia 2018 piątek

Glincz, Topolowa, Akacjowa 40, 42,44, 46,48, 52, 54, 58, 64, 66 Wiśniowa (ok.18 wejść.)

Glincz: Dębowa, Cedrowa, Akcjowa nr 65, 67, 69, 71, 73, 77, 79, 83, 85? (ok. 20 wejść)

Glincz ul. Długa (od Wyrwickich do Lewańczyk Marcin), Rubinowa

27 stycznia 2018 sobota

Glincz ul. Bukowa i Lipowa lewa strona (od p. Hewelt do p. Bieleckich)

Glincz, ul. Długa, Koralowa i Szafirowa od Kąkol A. do Malc E.

Glincz Akacjowa od 82-87, 88, 92,93, 97, 102, 107, Grabowa, Orzechowa

28 stycznia 2018 Niedziela

Glincz ul. Wierzbowa od 4 – 32 (od Spodzieja do Żołądź), ul. Jodłowa, Leśna, Raduńskie Wzgórze

Glincz ul. Świerkowa, Brzozowa numery parzyste do numeru 16