Przyjdź Duchu Święty!

O. Raniero Cantalamessa OFM Cap zachęca nas dziś do chwili zastanowienia słowami: “Duch Święty chce zstąpić i dać Tobie wzrost. A ty?”
Czy chcesz dziś wołać z całym Kościołem “Przyjdź Duchu Święty”?

Już w tę sobotę, w wigilię uroczystości Zesłania Ducha Świętego, będziemy wołać o Jego dary dla nas i naszej parafii.
Zapraszamy w sobotę już od godz. 18:00!
18838792_1442655502424161_3779361470655045501_n

Wspólnota Gwiazda Betlejemska zaprasza na spotkania modlitewne w I soboty miesiąca.
Najbliższe spotkanie modlitewne – WIGILIA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – 03.06.2017 godz.18.00 w Żukowie.
W planie:
– Katecheza dla dorosłych i młodzieży
– Katecheza i zajęcia dla dzieci
– Msza Święta
– Spotkanie modlitewne