PLAN KOLĘDY 2016/2017

Pragniemy poinformować wszystkich parafian, że od niedzieli 28 grudnia rozpoczynamy wizytę duszpasterską, tzw. Kolędę. W dni powszednie kolędę rozpoczynamy o godz. 15.30, a w soboty i niedziele o godz. 14.00. (w drugą niedzielę stycznia o 15.00).

Proszę, aby w miarę możliwości całe rodziny uczestniczyły w tym duszpasterskim spotkaniu, którego celem jest nie tylko odwiedzenie parafian, ale modlitwa o błogosławieństwo dla domowników oraz poświęcenie naszych mieszkań. Proszę także, tak jak to było zawsze, o zorganizowanie transportu dla księdza i ministrantów. Młodzież szkół średnich proszę o przygotowanie indeksu katechetycznego. Osoby, które tradycyjnie zajmowały się przewozem księży prosimy o kontakt z ks. Proboszczem, najpóźniej dzień przed kolędą. O szczególną pomoc w organizacji transportu proszę sołtysów.
plan28 grudnia 2016 środa
Glincz ul. Akacjowa od 2 – 36 (od Marszall do Reglińskich)
Glincz ul. Akacjowa 7-43 (od Adamskich do p. Arent)
Glincz ul. Topolowa, Akacjowa od 40 do 69 (od Skierka do Kobiela) oraz ul. Dębowa, Wiśniowa i Cedrowa.

29 grudnia 2016 czwartek
Glincz ul. Akacjowa od 73 do 107 (od Wolfard do Drewing), ul. Grabowa i Orzechowa
Glincz ul. Brzozowa numery nieparzyste + nr 24 (od Szczawińskich do Makowskich)
Glincz ul. Lipowa prawa strona i Kasztanowa (od. p. Zasada do Piaseckich)

30 grudnia 2016 piątek
Glincz ul. Lipowa, Jabłonowa, Jaworowa i ul. Wierzbowa (bez osiadla) od 33 do 79 (od S. Gruchała do Kosater Rafał)
Glincz ul. Wierzbowa od 4 – 32 (od Spodzieja do Żołądź), ul. Jodłowa, Leśna, Raduńskie Wzgórze
Glincz ul. Długa (od Wyrwickich do Lewańczyk Marcin), Rubinowa

2 stycznia 2017 poniedziałek
Glincz ul. Długa (od Kąkol Alicji do Malc Ewy), Koralowa , i Szafirowa
Glincz ul. Świerkowa, Brzozowa numery parzyste do numeru 16
Glincz – osiedle Pod Wierzbami
Glincz ul. Bukowa i Lipowa lewa strona (od p. Hewelt do p. Bieleckich)

3 stycznia 2017 wtorek
Glincz ul. Kościerska 1 do 42, Słoneczna, Kolejowa i Sosnowa (od p. Formela do Rozwadowski)
Glincz ul. Kościerska od 44 do 90 (od Pelowskich do Mońko).
Borkowo lewa strona przed wiaduktem od p. Potrac, ul. Raduńska, Krzywa i prawa strona ul. Prostej do p. Miłosz
Borkowo ul. Kartuska (od państwa Karczewskich), Leśna, Szeroka i Szkolna

4 stycznia środa 2017
Borkowo lewa strona przed wiaduktem od p. Groth, ul. Raduńska i Widokowa