Plan Kolędy 2014/2015

Od niedzieli 28 grudnia 2014 r. rozpoczynamy wizytę duszpasterską tzw. Kolędę. W dni powszednie kolędę rozpoczynamy o godz. 15.30, w soboty i niedziele o godz. 14.00. Rozpoczynamy tak, jak w ubiegłym roku od Glincza. Osoby, które tradycyjnie zajmowały się przewozem księży prosimy o kontakt z ks. Proboszczem najpóźniej dzień przed kolędą. O szczególną pomoc w organizacji transportu proszę sołtysów. Podobnie jak w poprzednich latach, w kolędzie będzie nas wspomagał ks. Zdzisław Świniarski.

Dzień kolędy winien być świętem domowym i szczególnym przeżyciem, gdzie modlimy się o błogosławieństwo Boże dla domu. Należy więc tę wizytę należycie przygotować, przykryć stół białym obrusem, zapalić świece obok krzyża, przygotować wodę święconą i kropidło. W czasie kolędy na stole spoczywa Pismo św., a dzieci mają przygotowane zeszyty z religii.

Plan Kolędy 2014/2015

28 grudnia 2014 niedziela
1. Glincz ul Akacjowa nr 7 – 41 (od Adamskich do Arendt)
2. Glincz ul. Akacjowa od 2 – 36 (od Marszall do Reglińskich)
3. Glincz ul. Akacjowa od 73 do 107 (od Wolfard do Drewing), ul. Grabowa i Orzechowa

29 grudnia 2014 poniedziałek
1. Glincz ul. Brzozowa (od Makowskich do Szczawińskich)
2. Glincz ul. Topolowa, Akacjowa od 40 do 69 (od Skierka do Kobiela) oraz ul. Dębowa i Cedrowa.
3. Glincz ul. Wierzbowa od 4 – 32 (od Spodzieja do Żołądź), ul. Jodłowa, Leśna, Raduńskie Wzgórze

30 grudnia 2014 wtorek
1. Glincz ul. Długa, Koralowa, Rubinowa i Szafirowa (od Witbrot do Józefa Miotk)
2. Glincz ul. Lipowa, Jabłonowa, Jaworowa i ul. Wierzbowa od 33 do 79 (od Gruchała do Kosater Rafał) – bez osiedla Czapiewskiego
3. Glincz ul. Świerkowa od Świętonowskich i osiedle Pod Wierzbami Czapiewskiego

2 stycznia 2015 piątek
1. Glincz ul. Bukowa i Lipowa lewa strona
2. Glincz ul. Lipowa prawa strona i Kasztanowa (p. Zasada)
3. Glincz ul. Kościerska 1 do 42, Słoneczna, Kolejowa i Sosnowa (Formela do Rozwadowski)
4. Glincz ul. Kościerska od 44 do 90 (od Polewskich do Mońko)

3 stycznia 2014 sobota
1. Borkowo ul. Raduńska od p. Niedzielskich, ul. Nad Jarem i lewa strona ul. Prostej do p. Labuda
2. Borkowo lewa strona przed wiaduktem od p. Potrac, ul. Raduńska, Krzywa i prawa strona ul. Prostej do p. Miłosz
3. Borkowo ul. Kartuska (od państwa Karczewskich), Leśna, Szeroka i Szkolna
4. Borkowo lewa strona przed wiaduktem od p. Groth, ul. Raduńska i Widokowa

4 stycznia 2015 niedziela
1. Borkowo prawa strona przed wiaduktem od p. Richert i Gołuńskich, ul. Skarpowa i Łąkowa i nr z ul. Kartuskiej w stronę Żukowa
2. Borkowo wybudowanie od p. Magrian, ul. Kartuska, oś. Spacerowe, ul. Radosna, Borkowo ul. Leśna 7a, 7b, i p. Dobrzyńscy
3. Borkowo ul. Elżbietańska od p. Golnau, ul. Nowowiejska do Przyjaznej, Nad jeziorem Głębokim, Pod Elżbietowo
4. Borkowo ul. Głęboka, Letniskowa, Starowiejska, Modrzewiowa

5 stycznia 2015 poniedziałek
1. Borkowo wybudowanie od p. Grucza do p. Treder
2. Borkowo wybudowanie ul. Świerkowa, ul. Karlikowska od p. Czerniak do p. Pawelec, Gierszewskich
3. Elżbietowo prawa strona od p. Bastian do p. Litwic
4. Elżbietowo prawa strona od p. Marszk do p. Plichta

7 stycznia 2015 środa
1. Elżbietowo lewa strona od p. Dzionk do p. Grohs
2. Pod Otomino, Otomino Górne od p. Czerwionka do p. Piastowskich
3. Otomino Górne od p. Neubauer do p. Wenta
4. Otomino Górne od p. Stencel do p. Karcz

8 stycznia 2015 czwartek
1. Otomino Górne od p. Okrój do p. Lubockich
2. Otomino Dolne od p. Garc do p. Kwidzińskich
3. Otomino Dolne od p. Zielińskich do p. Jereczek
4. Lniska od skrzyżowania w kierunku Przyjaźni i Niestępowa

9 stycznia 2015 piątek
1. Rutki * 2. Rutki * 3. Rutki
4. Żukowo ul Kościerska od początku i Dworzec Żukowo Zachodnie

10 stycznia 2015 sobota
1. Lniska cała wieś (obie strony) od Żukowa do skrzyżowania na Przyjaźń
2. Lniska ul. Modrzewiowa, Akacjowa, Brzozowa, Słoneczna i Spokojna
3. Lniska ul. Widokowa, Klonowa, Świerkowa
4. Lniska ul. Bursztynowa, Perłowa, Szmaragdowa, Rubinowa, Szafirowa oraz sąsiedzi p. Jach i p. Koszałka

11 stycznia 2015 niedziela
1. Żukowo ul. Parkowa
2. Żukowo ul. Dworcowa od p. Chrapkowskich do p. Szala
3. Żukowo ul. Dworcowa od p. Bielawskich do p. Gołomskich
4. Żukowo ul. Literacka i Gałczyńskiego

12 stycznia 2015 poniedziałek
1. Żukowo ul. J Z Ptach od p. Bigus do p. Halman
2. Żukowo ul. J Z Ptach od p. Grot do p. Merhing
3. Żukowo ul. Sędzickiego od p. Kuper do p. Mularczyk
4. Żukowo ul. Gdańska od p. Biernikiewicz do p. Gołąbek, Spokojna i Konwaliowa

13 stycznia 2015 wtorek
1. Żukowo ul. Wyszyńskiego od p. Szynszeckich do p. Weiher
2. Żukowo ul. Wyszyńskiego od p. Ulenberg do p. Żurawicz
3. Żukowo ul. Wyszyńskiego cz. III, ul. Chrobrego od p. Stasiak do p. Kur
4. Żukowo ul. Pożarna

14 stycznia 2015 środa
1. Żukowo ul. Mickiewicza od p. Ludwichowskich do p. Stencel
2. Żukowo ul. Mickiewicza od p. Trepczyk do p. Borkowskich
3. Żukowo ul Mickiewicza od p. Głodowskich do p. Hallman i od p. Gilmeister do p. Szur
4. Żukowo ul. Słowackiego od p. Staroszczyk

21 stycznia 2015 środa
1. Żukowo ul. 3-go Maja *** 2. Żukowo ul. 3-go Maja
3. Żukowo ul. Zawadzkiego, Miłosza

Gdyby ktoś chciał zaprosić księdza na kolędę, gdyż był nieobecny w wyznaczonym terminie, proszę o kontakt w zakrystii lub biurze parafialnym.