RENOWACJE MISJI ŚWIĘTYCH 17 – 21 LUTEGO 2013 ROKU – Wiara wzywa do życia w prawdzie

Niedziela 17.02.2013 – Grzech prowadzi do śmierci.
Msze święte z kazaniem misyjnym – godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 18.00, 20.00
Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym – godz. 16.00

Poniedziałek 18.02.2013 – Prawo miłości fundamentem życia wiary.
8.00 – Msza św. z kazaniem
12.00 – Anioł Pański z katechezą – Kształtowanie sumienia.
12.30 – 15.00 – Wystawienie Najświętszego sakramentu i możliwość skorzystania ze spowiedzi generalnej, lub rozmowy z Misjonarzem.
15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego z katechezą – Wolność i odpowiedzialność chrześcijanina w służbie moralności.
20.00 – katecheza ewangelizacyjna

Wtorek 19.02.2013 – Eucharystia źródłem życia i miłości.
8.00 – Msza św. z kazaniem
12.00 – Anioł Pański z katechezą – Jak się modlić?
15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego z katechezą – Po co człowiekowi potrzebne są cnoty?
20.00 – katecheza ewangelizacyjna

Środa 20.02.2013 – Kościół matka i wychowawczyni.
Spowiedź św.: 7.00 – 9.00, 12.00 – 15.00, 16.00 – 18.00, 19.30 – 21.00
8.00 – Msza św. z kazaniem
12.00 – Anioł Pański z katechezą – Post i jałmużna dziś przeżywane w Polsce i Europie.
12.30 – 15.00 – Wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość skorzystania ze spowiedzi generalnej, lub rozmowy z Misjonarzem.
15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego z katechezą – Przebaczenie fundamentem wzrostu wiary rozwoju człowieczeństwa.
20.00 – katecheza ewangelizacyjna

Czwartek 21.02.2013 – Zakończenie renowacji misji. – Małżeństwo sakramentalne fundamentem życia rodziny.
12.00 – Anioł Pański z katechezą – Człowiek wierzący a bałwochwalstwo, wróżbiarstwo, okultyzm.
15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego z katechezą – Jak przeżywać wierność małżeńską w dobie Internetu?
18.00 – Msza św. z kazaniem i błogosławieństwo par małżeńskich Najświętszym Sakramentem
20.00 – Msza św. z katechezą ewangelizacyjną