Plan wizyty duszpasterskiej – kolędy 2012/2013

KOLĘDA NA ZAPROSZENIE!

Byłeś nieobecny w domu w wyznaczonym dla siebie terminie kolędowym?

Nie martw się! Nic się nie stało!

Już dziś zaproś księdza na kolędę wysyłając SMS pod numer 514-153-939 z podaniem nazwiska oraz adresu zamieszkania. Można też zgłosić się w tej sprawie osobiście do zakrystii lub biura parafialnego.

Plan wizyty duszpasterskiej – kolędy 2012/2013

W bieżącym roku od 28 grudnia rozpoczynamy wizytę duszpasterską tzw. Kolędę. W dni powszednie kolędę rozpoczynamy o godz. 15.30, w soboty i niedziele o godz. 14.00. Rozpoczynamy tak jak w ubiegłym roku od Glincza. Szczegółowy plan kolędy na pierwsze dni znajduje się w Biuletynie Parafialnym i na stronie internetowej parafii. Osoby które tradycyjnie zajmowały się przewozem księży prosimy o kontakt z ks. Proboszczem najpóźniej dzień przed kolędą. O szczególną pomoc w organizacji transportu proszę sołtysów.

Przypominamy, że na kolędę należy przygotować: stół nakryty białym obrusem, krzyż, 2 świece, wodę święconą wraz z kropidłem, a dzieci i młodzież uczęszczające na katechezę powinny przygotować zeszyty z katechizacji.

Spotkanie duszpasterskie w ramach corocznej kolędy jest niezwykłą okazją do poznania się, rozmowy, ale także podzielenia się świadectwem wiary oraz – czasami – próbą wyjaśnienia sobie palących kościelnych spraw. Kodeks Prawa Kanonicznego dodaje: „Pragnąc dobrze wypełnić funkcję pasterza, proboszcz powinien starać się poznawać wiernych powierzonych jego pieczy. Winien zatem nawiedzać rodziny, uczestnicząc w troskach wiernych, zwłaszcza w niepokojach i smutku, oraz umacniając ich w Panu, jak również – jeśli w czymś nie domagają – roztropnie ich korygując”.

Szczegółowy plan wizyt

28.12.2012 piątek
1. Glincz ul Akacjowa nr 7 – 41 (od Adamskich do Arendt)
2. Glincz ul. Akacjowa od 2 – 36 (od Marszall do Reglińskich)
3. Glincz ul. Akacjowa od 73 do 107 (od Wolfard do Drewing), ul. Grabowa i Orzechowa

29.12.2012 sobota

1. Glincz ul. Brzozowa (od Makowskich do Szczawińskich)
2. Glincz ul. Topolowa, Akacjowa od 40 do 69 (od Skierka do Kobiela) oraz ul. Dębowa
3. Glincz ul. Wierzbowa od 4 – 32 (od Spodzieja do Żołądź ), ul. Jodłowa, Leśna, Raduńskie wzgórze,

30.12.2012 niedziela
1. Glincz ul. Długa, Koralowa, Rubinowa i Szafirowa (od Witbrot do Józefa Miotk)
2. Glincz ul. Lipowa, Jabłonowa, Jaworowa i ul. Wierzbowa od 33 do 79 (od Gruchała do Kosater Rafał)
3. Glincz ul. Kościerska od 44 do 90 i ul. Świerkowa (od Świętonowskich do Mońka)

02.01.2013 środa
1. Glincz ul Bukowa i Lipowa lewa strona
2. Glincz ul Lipowa prawa strona i Kasztanowa
3. Glincz ul. Kościerska 1 do 42 , Słoneczna, Kolejowa i Sosnowa (Formela do Rozwadowski)

03.01.2013 czwartek
1. Borkowo lewa strona przed wiaduktem od p. Groth, ul. Raduńska i Widokowa
2. Borkowo ul. Raduńska od p. Niedzielskich, ul. Nad Jarem i lewa strona ul. Prostej do p. Labuda
3. Borkowo lewa strona przed wiaduktem od p. Potrac, ul. Raduńska, Krzywa i prawa strona ul. Prostej do p. Miłosz
4. Borkowo ul. Kartuska (od państwa Karczewskich), Leśna, Szeroka i Szkolna

04.01.2013 piątek

1. Borkowo prawa strona przed wiaduktem od p. Richert i Gołuńskich, ul. Skarpowa i Łąkowa i nr z ul. Kartuskiej w stronę Żukowa
2. Borkowo wybudowanie od p. Magrian, ul. Kartuska, oś. Spacerowe, ul. Radosna, ul. Leśna 7a,7b,i p. Dobrzyńscy
3 i 4. Borkowo ul. Elżbietańska od p. Muszyńskich, ul. Nowowiejska do Przyjaznej, Letniskowa, Modrzewiowa, Nad jeziorem Głębokim, Głęboka, Pod Elżbietowo, Starowiejska

05.01.2013 sobota
1. Borkowo wybudowanie od p. Grucza do p. Treder
2. Borkowo wybudowanie ul. Świerkowa, ul. Karlikowska od p. Czerniak do p. Pawelec, Gierszewskich
3. Elżbietowo prawa strona od p. Bastian di p. Litwic
4. Elżbietowo prawa strona od p. Marszk do p. Plichta

06.01.2013 r. Uroczystość Trzech Króli
NIE MA KOLĘDY

07.01.2013 poniedziałek
1. Elżbietowo lewa strona od p. Dzionk do p. Grohs
2. Pod Otomino, Otomino Górne od p. Czerwionka do P.Piastowskich
3. Otomino Górne od p. Neubauer do p. Wenta
4. Otomino Górne od p. Stencel do p. Karcz

8 stycznia 2013 wtorek
1. Otomino Górne (od p. Okrój do p. Lubockich)
2. Otomino Dolne (od p. Garc do p. Kwidzińskich)
3. Otomino Dolne (od p. Zielińskich do p. Jereczek
4. Lniska wybudowanie prawa strona od Żukowa

9 stycznia 2013 środa
1. Lniska wieś (od p. Kronke do p. Krauze) i ul. Widokowa
2. Lniska wieś (od p. Pępkowskich do p. Pastuszek)
3. Lniska lewa strona (od p. Lewandowskich do Jach) oraz ul. Bursztynowa, Perłowa, Szmaragdowa, Rubinowa, Szafirowa, Świerkowa
4. Lniska lewa strona od Kujawa, Kwidziński oraz ul. Akacjowa, Modrzewiowa, Słoneczna, Brzozowa, Spokojna.

10 stycznia 2013 czwartek
1. Rutki
2. Rutki
3. Rutki