Kolęda – wizyta duszpasterska

1. Na kolędę należy przygotować: stół nakryty białym obrusem, krzyż, 2 świece, wodę święconą wraz z kropidłem.
2. Dzieci i młodzież uczęszczające na katechezę powinny przygotować zeszyty z katechizacji.
3. Wszystkich którzy będą podwozić księży na kolędę prosimy o kontakt z księdzem Adamem co najmniej jeden dzień przed wyznaczoną wizytą duszpasterską (tel. 504 688 958).
4. Proszę o przygotowanie transportu dla 3 księży i przyjazd 15 minut wcześniej przed rozpoczynającą się kolędą. W planie kolęd zamieszczone zostały nazwiska osób u których rozpoczyna się i kończy kolęda.

Szczegółowy plan kolędy
28.12.2009, poniedziałek, od 15.30:
Glincz; ul. Wierzbowa,Jodłowa, Leśna
Glincz; ul. Lipowa, Jabłonowa, Jaworowa
Glincz; ul. Kasztanowa, Bukowa

29.12.2009, wtorek, od 15.30:
Glincz; ul. Akacjowa od nr 2 do 36 parzyste
Glincz; ul. Akacjowa od nr 7 do 43 nieparzyste
Glincz; ul. Brzozowa

30.12.2009, środa, od 15.30:
Glincz; ul. Topolowa, Dębowa, Cedrowa i Akacjowa od nr 40 do 69 (od p.Knie do Kobiela)
Glincz; ul. Orzechowa, Grabowa i Akacjowa od nr 73 do 107 (p. Wolfard do Drewing)