Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Żukowie

28.12.2009

Kolęda – wizyta duszpasterska

1. Na kolędę należy przygotować: stół nakryty białym obrusem, krzyż, 2 świece, wodę święconą wraz z kropidłem.
2. Dzieci i młodzież uczęszczające na katechezę powinny przygotować zeszyty z katechizacji.
3. Wszystkich którzy będą podwozić księży na kolędę prosimy o kontakt z księdzem Adamem co najmniej jeden dzień przed wyznaczoną wizytą duszpasterską (tel. 504 688 958).
4. Proszę o przygotowanie transportu dla 3 księży i przyjazd 15 minut wcześniej przed rozpoczynającą się kolędą. W planie kolęd zamieszczone zostały nazwiska osób u których rozpoczyna się i kończy kolęda.

Szczegółowy plan kolędy
28.12.2009, poniedziałek, od 15.30:
Glincz; ul. Wierzbowa,Jodłowa, Leśna
Glincz; ul. Lipowa, Jabłonowa, Jaworowa
Glincz; ul. Kasztanowa, Bukowa

29.12.2009, wtorek, od 15.30:
Glincz; ul. Akacjowa od nr 2 do 36 parzyste
Glincz; ul. Akacjowa od nr 7 do 43 nieparzyste
Glincz; ul. Brzozowa

30.12.2009, środa, od 15.30:
Glincz; ul. Topolowa, Dębowa, Cedrowa i Akacjowa od nr 40 do 69 (od p.Knie do Kobiela)
Glincz; ul. Orzechowa, Grabowa i Akacjowa od nr 73 do 107 (p. Wolfard do Drewing)
Glincz; ul. Świerkowa i Kościerska od 44 do 90 (od p. Pelowskich do Mońko)

02.01.2010, sobota, od 14.00:
Glincz; ul. Kościerska od nr 1 do 28 (od p. Arendt do Rozwadowskich), ul. Sosnowa, Słoneczna i Kolejowa
Glincz; ul. Długa, Koralowa, Rubinowa i Szafirowa
Żukowo, ul. Szczęśliwa

03.01.2010, niedziela, od 14.00:
Rutki

04.01.2010, poniedziałek, od 15.30:
Borkowo lewa strona przed wiaduktem od p. Groth, ul. Raduńska i Widokowa
Borkowo ul. Raduńska od p. Niedzielskich, ul. Nad Jarem i lewa strona ul. Prostej do p. Labuda
Borkowo lewa strona przed wiaduktem od p. Potrac, ul. Raduńska, Krzywa i prawa strona ul. Prostej do p. Miłosz

05.01.2010, wtorek, od 15.30:
Borkowo prawa strona przed wiaduktem od p. Richert i Gołuńskich, ul. Skarpowa i Łąkowa i nr z ul. Kartuskiej w stronę Żukowa
Borkowo wybudowanie od p. Magrian, ul. Kartuska, oś. Spacerowe, ul. Radosna ul. Leśna 7a, 7b i p. Dobrzyńscy
Borkowo ul. Leśna, Szeroka i Szkolna

07.01.2010, czwartek, od 15.30:
Borkowo ul. Elżbietańska od p. Muszyńskich, ul. Nowowiejska do Przyjaznej, Letniskowa, Modrzewiowa, Nad jeziorem Głębokim, Głęboka, Pod Elżbietowo, Starowiejska
Borkowo wybudowanie od p. Czerniak do p. Pawelec, Gierszewskich
Borkowo wybudowanie od p. Grucza do p. Treder

08.01.2010, piątek, od 15.30:
Elżbietowo lewa strona od p. Dzionk do p. Grohs
Elżbietowo prawa strona od p. Bastian do p. Litwic
Elżbietowo prawa strona od p. Marszk do p. Plichta

09.01.2010, sobota, od 14.00:
Pod Otomino, Otomino Górne od p. Czerwionka do p. Piastowskich
Otomino Górne od p. Neubauer do p. Wenta
Otomino Górne od p. Stencel do p. Karcz

10.01.2010, niedziela, od 14.00:
Otomino Górne od p. Okrój do p. Lubockich
Otomino Dolne od p. Gac do p. Kwidzińskich
Otomino Dolne od p. Zielińskich do p. Jereczek

11.01.2010, poniedziałek, od 15.30:
Lniska wybudowanie prawa strona od Żukowa
Lniska Wieś od p. Krőnke do p. Krauze
Lniska Wieś od p. Pępkowskich do p. Pastuszak

12.01.2010, wtorek, od 15.30:
Lniska lewa strona od p. Lewandowskich do p. Rychert
Lniska lewa strona od p. Bernaś do p. Jarosik
Żukowo, Ul. Parkowa od p. Grosh do p. Szylka

13.01.2010, środa, od 15.30:
Żukowo, Ul. Dworcowa cz. I od p. Chrapkowskich do p. Szala
Żukowo, Ul. Dworcowa cz. II od p. Bielawskich do p. Gołomskich
Żukowo, Ul. Mściwoja

14.01.2010, czwartek, od 15.30:
Żukowo, Ul. Wyszyńskiego cz. I od p. Szynszeckich do p. Weiher
Żukowo, Ul. Wyszyńskiego cz. II od p. Ulenberg do p. Żurawicz
Żukowo, Ul. Wyszyńskiego cz. III i ul. Chrobrego od p. Stasiak do p. Kur

15.01.2010, piątek, od 15.30:
Żukowo, Ul. Jadwigi Zofii Ptach cz. I od p. Bigus do p. Halman
Żukowo, Ul. Jadwigi Zofii Ptach cz. II od p. Grot do p. Mehring
Żukowo, Ul. Sędzickiego od p. Kupper do p. Mylarczyk

16.01.2010, sobota, od 14.00:
Żukowo, Ul. Mickiewicza cz. I od p. Ludwichowskich do p. Stencel
Żukowo, Ul. Mickiewicza cz. II od p. Trepczyk do p. Brokowskich
Żukowo, Ul. Mickiewicza cz. III od p. Głodowskich do p. Hallman i od p. Gilmeister do p. Szur

17.01.2010, niedziela, od 14.00:
Żukowo, Ul. Literacka i Gałczyńskiego
Żukowo, Ul. Broniewskiego od p. Hirsz do p. Pawelczyk
Żukowo, Ul. Broniewskiego od p. Zimerman do p. Nojmiler

18.01.2010, poniedziałek, od 15.30:
Żukowo, Ul. Marii Konopnickiej od p.Langa do p.Hinz, ul. Asnyka
Żukowo, Ul. Słowackiego od p. Staroszczyk do p. Frankowskich
Żukowo, Ul. Słowackiego od p. Lewańczyk do p. Płotka

19.01.2010, wtorek, od 15.30:
Żukowo, Ul. Pożarna od p. Gros do p. Dera
Żukowo, Ul. Damroki i Sambora oraz Elżbietańska od 1A do 1F, ul. Złota
Żukowo, Ul. Zawadzkiego i Miłosza

20.01.2010, środa, od 15.30:
Żukowo, Ul. Dolna
Żukowo, Ul. Gdyńska od początku od p. Skiba i blok nauczycielski
Żukowo, Ul. Gdyńska od p. Manikowskich do p. Rączkowskich

21.01.2010, czwartek, od 15.30:
Żukowo, Ul. Gdyńska za mostem Królowej Jadwigi od p. Szczęsnych – p. Berent
Żukowo, Ul. Gdyńska za mostem od p. Bendki do p. Knikowskich

22.01.2010, piątek, od 15.30:
Żukowo, Ul. Gdańska od p. Bednarczyk do CPN-u
Żukowo, Ul. Gdańska od nr 48 do nr 70
Żukowo, Ul. Gdańska od p. Reggel do poczty

23.01.2010, sobota, od 14.00:
Żukowo, Ul. Polna

24.01.2010, niedziela, od 14.00:
Żukowo, Ul. Gdańska od p. Flisik do p. Grot
Żukowo, Ul. Gdańska od p. Szulc do p. Sreberskich
Żukowo, Ul. Gdańska od p. Biernikiewicz do p. Gołąbek

25.01.2010, poniedziałek, od 15.30:
Żukowo, Ul. Gdańska od p. Wenzel do p. Kwidzińskich
Żukowo, Ul. Jana Pawła II, ul. Do Raduni, ul. Spokojna
Żukowo Zachodnie od p. Kitowskiej z ul. Kościerską

26.01.2010, wtorek, od 15.30:
Żukowo, Ul. 3-go Maja i Klasztorna

27.01.2010, środa, od 15.30:
Kolędy uzupełniające